Studio Avec Jardin Morne Des Esses
| Wi-Fi | Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Studio Avec Jardin Morne Des Esses Sainte-Marie o powierzchni 25 m² oferuje również jacuzzi, aby podnieść ogólne wrażenia z pobytu. Muzeum Bananów znajduje się prawie 10 min jazdy samochodem od apartamentu, a Distillerie Saint-James 4 km od niego.
Musee de la banane znajduje się 3 km od tego apartamentu.
Obiekt noclegowy zapewnia 1 sypialnię dla 4 odwiedzających. Apartament zapewnia oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Studio Avec Jardin Morne Des Esses oferuje pełnowymiarową kuchnię, gdzie Goście mogą przygotowywać domowe posiłki. W obiekcie noclegowym można zrelaksować się na tarasie i podziwiać widoki na ogród.
- Lotniska
- Lotnisko Martynika25 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Ogród
- Centrum Spa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Taras
- Meble ogrodowe
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Studio Avec Jardin Morne Des Esses?
Na miejscu Goście Studio Avec Jardin Morne Des Esses mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi. - ❓
Czy Studio Avec Jardin Morne Des Esses ma połączenie z Internetem?
Tak, Studio Avec Jardin Morne Des Esses oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Studio Avec Jardin Morne Des Esses obejmuje kuchnię?
Tak, Studio Avec Jardin Morne Des Esses oferuje pełnowymiarową kuchnię.